hotline: 0907 777 267

O nás

mtop-predajnaFirma MTOP bola založená v roku 2002 na základe živnostenského oprávnenia. Firma sa zaoberala najmä požičiavaním náradia a stavebnej mechanizácie.

Od roku 2006 firma sídli v zrekonštruovaných priestoroch v bývalých Trnavských automobilových závodoch v Trnave. Postupne sa predmet činnosti rozšíril aj o servis a predaj náradia a strojov najmä značiek Makita a Honda. Od roku 2006 začala firma MTOP importovať značku EUROSHATAL ako výhradný dovozca pre Slovenskú republiku.

V roku 2007 sa firma transformovala zo živnosti na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Na základe dlhoročných skúseností so stavebnou mechanizáciou sa spoločnosť v roku 2008 stala výhradným importérom značky PROBST v SR, ktorá sa zaoberá manipulačnými a pokladacími mechanizmami dlažieb a betónových výrobkov. V marci roku 2008 spoločnosť otvorila nový predajný showroom v SIC DOMINO.
mtop-predajna-vnutroOd júla 2009 spoločnosť prevádzkuje e-shop, ktorého výhodou sú rozsiahle skladové zásoby a schopnosť rýchlo uspokojiť potreby zákazníka.

V januári 2010 spoločnosť MTOP zrušila prevádzku v OSC DOMINO a predajný showroom premiestnila do priestorov v areáli TAZ na Coburgovej ulici.

Počas dlhoročného pôsobenia získala spoločnosť množstvo obchodných partnerov a vie zabezpečiť zapožičanie alebo zakúpenie akéhokoľvek stroja či zariadenia podľa potrieb zákazníka či pre stavbu alebo rekonštrukciu rodinného domu, bytovky alebo priemyselného závodu.